17.11.2014

Právník ve vašem počítači: GeneratorSmluv.cz spolupracuje s Peníze.cz

Navázali jsme spolupráci s internetovým magazínem penize.cz. Tento server zakomponoval služby GenerátoruSmluv do portfolia užitečných nástrojů, které nabízí svým početným čtenářům.


Potřebujete smlouvu nebo jiný právní dokument a nechcete platit drahé právníky? Službu, kterou nabízí revoluční internetová aplikace na českém internetu – GeneratorSmluv.cz najdete nově také Peníze.cz – největším českém webu o osobních financích. 
[Právník ve vašem počítači: GeneratorSmluv.cz spolupracuje s Peníze.cz]Databáze právních dokumentů projektu GeneratorSmluv.cz obsahuje nepřeberné množství vzorů od darovací smlouvy, kupní smlouvy, návrhu na rozvod až po exekuční návrh. Dokumenty vytvořila renomovaná advokátní kanceláří Fojt | Kocour, která jejich počet postupně dál rozšiřuje a stávající dokumenty aktualizuje.

Přehled dokumentů, které jsou momentálně dostupné, najdete na Peníze.cz zde.

GeneratorSmluv.cz přináší řešení pro občany i firmy, kteří nechtějí platit za právníky tisíce korun, ale přitom potřebují právní dokumenty ve vysoké kvalitě a hotové během několika minut, tedy bez čekání. „Nabídka spolupráce s Peníze.cz se mi líbila od prvního okamžiku, kdy nám byla prezentována. Věřím, že se takto služby, které nabízí GeneratorSmluv.cz dostanou rychleji do povědomí občanů, kteří je potřebují, a hlavně, že budou všechny nabízené právní dokumenty ve velké míře využívat,“ uvedl Tomáš Trč, jednatel společnosti GeneratorSmluv.

Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz. Zájemce o smlouvu vyplní nutné náležitosti potřebné pro dokument a následně obdrží PDF soubor, který už stačí pouze podepsat. Cena za jednu smlouvu se pohybuje od 50 do 250 korun a vytvoření prostřednictvím intuitivního prostředí zabere několik minut.V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu či právních rad je uživatelům k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

„GenerátorSmluv nabízí službu, kterou jsem na českém internetu dlouho hledal. Jsem proto velmi rád, že jsme se mohli stát partnery tohoto rychle rostoucího projektu. Příprava jednoduché smlouvy či právního textu na míru během několika minut dokáže mnoha našim čtenářům ušetřit nejen čas a peníze, ale často i zachránit krk. Pokud jste nechtěli utrácet tisíce za právníky, byly dosud jedinou alternativou smluvní vzory pochybné kvality, u nichž nikdy nebylo jasné, zda jsou aktuální a zda opravdu řeší to, co by řešit měly,“ shrnuje výhody projektu Martin Vlnas, ředitel společnosti Partners media, provozující weby Peníze.cz a Finmag. „Nabídka Generátoru smluv navíc výborně doplňuje náš stávající právní servis – sbírku zásadních zákonů, právní poradnu a především texty, které radí, jak obtížné životní situace, při nichž se člověk musí ohánět právními dokumenty, řešit, aby vše dobře dopadlo nebo aby se, pokud jsou nevyhnutelné, vzniklé škody minimalizovaly,“ dodává Martin Vlnas.

GeneratorSmluv.cz v sobě spojuje profesionální právní dokumenty s intuitivním internetovým prostředím. Je to vlastně internetový obchod se smlouvami a dokumenty, které dříve nabízely z pravidla pouze právní kanceláře.

 

Autorský článek

Generátor smluv a právních dokumentů

Na mobilní verzi pro Vaše telefony právě pracujeme. Pohodlněji si však veškeré dokumenty vygenerujete na Vašich osobních počítačích nebo tabletech, na které je již systém plně připraven.