05.01.2015

Babinet.cz - Nejen pro ženy a dívky je tu GenerátorSmluv.cz

Prodáváte byt nebo auto, chcete se rozvést nebo jenom hledáte darovací smlouvu? Donedávna jste museli k právníkovi a zaplatit mu za hodinu stokoruny. Stejně jako si dnes můžete koupit oblečení nebo elektroniku na internetu, můžete si online vytvořit také všelijaké právní dokumenty, a to prostřednictvím služby GeneratorSmluv.cz.

Smlouvy jednoduše a rychle na internetu – GeneratorSmluv.cz2.1.2015 - redakce Babinet.cz

Prodáváte byt nebo auto, chcete se rozvést nebo jenom hledáte darovací smlouvu? Donedávna jste museli k právníkovi a zaplatit mu za hodinu stokoruny. Stejně jako si dnes můžete koupit oblečení nebo elektroniku na internetu, můžete si online vytvořit také všelijaké právní dokumenty, a to prostřednictvím služby GeneratorSmluv.cz. 

Na internetu tak během několik málo minut vytvoříte desítky nejběžnějších smluv, aniž byste museli cestovat za právníkem. Smlouvu máte vytvořenou za několik minut. Průměrně se cena za jednu smlouvu pohybuje od 50 do 200 korun, ale naleznete tam také dokumenty, které jsou zdarma. A kdyby jste potřebovali poradit, můžete přes web kontaktovat právníky z advokátní kanceláře Fojt | Kocour, kteří vám poradí online.

O GeneratorSmluv.cz:

GeneratorSmluv.cz je internetová aplikace, která umožňuje komukoliv vytvořit právní dokument za zlomek ceny a času. GeneratorSmluv.cz obsahuje pouze dokumenty, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů. Portfolio dokumentů prochází neustálým rozšiřováním a zároveň stávající dokumenty se důsledně novelizují podle změn v legislativě a judikatuře. Právní podporu službě GeneratorSmluv.cz poskytuje Advokátní kanceláří Fojt | Kocour, kterou lze prostřednictvím stránky www.generatorsmluv.czkontaktovat a požádat ji o odbornou pomoc, individuální úpravy dokumentů a další právní služby.

Autorský článek

Generátor smluv a právních dokumentů

Na mobilní verzi pro Vaše telefony právě pracujeme. Pohodlněji si však veškeré dokumenty vygenerujete na Vašich osobních počítačích nebo tabletech, na které je již systém plně připraven.